Polikarbonat satış

Megalux kilitli sistem megalux Polikarbonat Levha uygulama Polikarbonat megalux satış

info@polikarbonat.com.tr

+90 232 375 8283

+90 532 131 1355

Polikarbonat Ana Sayfa Polikarbonat Hakkımızda Polikarbonat Ürünler Polikarbonat Dokümanlar Polikarbonat Referanslar Polikarbonat Galeri Polikarbonat İletişim

Kilitli Sistem Polikarbonat Panel MegaLux
MegaLux sistemde 60 cm genişliğinde 5 duvarlı modüler polikarbon paneller çok farklı ışıklık uygulamalarına alternatif çözümler sunabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Yapısı sayesinde MegaLux hem çatı hem cephe ışıklık kaplaması olarak kullanılabilmektedir. MegaLux polikarbonat panelin her iki yanındaki tırnakları güvenli ve kolay panel bağlantıları için büyük bir avantaj sağlar. Paslanmaz çelikten imal edilmiş klips bağlantı elamanları tırnaklara takılarak taşıyıcı konstrüksiyona monte edilirler. Panel tırnaklarına monte edilebilen polikarbonat, alüminyum veya çelik kilit profilleri polikarbonat panel birleşim arakesitini ve bağlantı elamanlarını örterek sistemi dış ortam etkilerinden korur; su ve ısı yalıtımını sorunsuz hale getirir. MegaLux sistemin standart düz polikarbonat levhaların uygulama detaylarına karşı tartışmasız üstünlüğü yanı sıra 5 katmanlı yapısı sayesinde içindeki hava kanalları daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. MegaLux sistemin sağladığı yüksek ışık geçirgenliği geniş renk alternatiflerine göre değişkenlik göstererek çok estetik ve fonksiyonel çözümler sunmaktadır. Her iki yüzünün de UV korumalı üretilebilmesi sistemin güneş ışınlarına karşı mukavemetini maksimuma çıkarmaktadır. MegaLux sistem içinde yer alan özel tasarımlı alüminyum profiller ve diğer aksesuarlar kolay, hızlı ve sorunsuz uygulamalara imkan sağlar. MegaLux polikarbonat paneller alüminyum veya çelik kilit profilleri sayesinde polikarbonat panellerin tırnaklı yüzeyi hem iç tarafta hem dış tarafta olacak şekilde kullanılabilir. MegaLux polikarbonat paneller kolayca bükülebilmesi ve esnek olmasına karşın, darbelere dayanıklılığı ve diğer üstün özellikleriyle çok kaliteli mimari doğal aydınlatma malzemeleridir.
Kilitli Sistem Polikarbonat Panel MegaLux Renkler
 
 

 

 

Polikarbonat satış KG METAL 532 131 1355

Polikarbonat uygulama firması olarak biz

Polikarbonat işleri Polikarbonat Yüzme Havuzları çatı işleri Polikarbonat Bina Giriş sundurmaları  Polikarbonat araç Otopark Yerleri Polikarbonat Alışveriş Merkezleri ışıklıkları Polikarbonat Akaryakıt İstasyonları Oto Yıkama ve Polikarbonat Tonoz uygulamaları Polikarbonat Metro durakları Polikarbonat Tünel giriş aydınlatmaları Polikarbonat Köprü yürüyüş yolları Polikarbonat Üst Geçit tonozları  Polikarbonat kilitli sistem Oteller çatı işleri Polikarbonat Tatil Köy kaplamaları Polikarbonat Pazar Yerleri sundurma imalatları Polikarbonat Avm’ler ışıklıkları Polikarbonat Havalimanları giriş çatı işleri Polikarbonat  Plazalar aydınlatmaları Polikarbonat Düğün Salonları havalandırma camları Polikarbonat kilitli sistem danpalon Kış Bahçeleri kaplamaları Polikarbonat Doğal Yaşam Alanları Piknik Yerleri esledik yapı binaları Polikarbonat Cafeler açılır kapanır çatı imalat işleri Lokantalar Restaurantlar Fabrikalar Ev Işıklıkları Otogarlar Otoyol Gişeleri Seralarda Barakalarda Stadyumlarda Otobüs Duraklarında Kullanılmaktadır. 

MegaLux Kilitli Sistem Polikarbonat

 

Çok Duvarlı Çatı ve Cephe Paneli

 

MegaLux sistemde 60 cm genişliğinde 5 duvarlı PC modüler paneller çok farklı ışıklık uygulamalarına alternatif çözümler sunabilmek amacıyla tasarlanmıştır.

 

Yapısı sayesinde MegaLux hem çatı hem cephe ışıklık kaplaması olarak kullanılabilmektedir. MegaLux polikarbon panelin her iki yanındaki tırnakları güvenli ve kolay panel bağlantıları için büyük bir avantaj sağlar. Paslanmaz çelikten imal edilmiş klips bağlantı elamanları tırnaklara takılarak taşıyıcı konstrüksiyona monte edilirler. Panel tırnaklarına monte edilebilen Polikarbon, aluminyum veya çelik kilit profilleri PC panel birleşim ara kesitini ve bağlantı elamanlarını örterek sistemi dış ortam etkilerinden korur; su ve ısı yalıtımını sorunsuz hale getirir. MegaLux sistemin standart düz Polikarbonat levhaların uygulama detaylarına karşı tartışmasız üstünlüğü yanı sıra 5 katmanlı yapısı sayesinde içindeki hava kanalları daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. Mega Lux sistemin sağladığı yüksek ışık geçirgenliği geniş renk alternatiflerine göre değişkenlik göstererek çok estetik ve fonksiyonel çözümler sunmaktadır. Her iki yüzünün de UV korumalı üretilebilmesi sistemin güneş ışınlarına karşı mukavemetini maksimuma çıkarmaktadır. Mega Lux sistem içinde yer alan özel tasarımlı aluminyum profiller ve diğer aksesuarlar kolay, hızlı ve sorunsuz uygulamalara imkan sağlar. PC paneller aluminyum veya çelik kilit profilleri sayesinde PC panellerin tırnaklı yüzeyi hem iç tarafta hem dış tarafta olacak şekilde kullanılabilir. MegaLux PC paneller kolayca bükülebilmesi ve esnek olmasına karşın, darbelere dayanıklığı ve diğer üstün özellikleriyle çok kaliteli mimari doğal aydınlatma malzemeleridir.